Vaikų futbolas

Vaikai – mūsų šalies ateitis. Mūsų visų tikslas – padėti jiems užaugti sveikais, stipriais ir socialiai atsakingais šalies piliečiais. Futbolas yra sporto šaka, kuri savo propaguojamomis vertybėmis gali prisidėti prie vaikų ugdymo, jų užimtumo skatinimo. Tam reikia ne tik klubo pastangu, bet ir Jūsų paramos.

VERSLO SUBJEKTAMS

Jei Jūs atstovaujate verslo subjektą, siūlome tapti FK "Granitas" rėmėju ir kartu siekti klubo tikslų. Kviečiame prisidėti prie klubo veiklos Jūsų atstovaujamos įmonės finansine ar kitokia parama. Susisiekite su mumis dėl galimų paramos sąlygų ir galimos naudos Jūsų įmonei, tapus FK "Granitas" rėmėju. Skambinkite mums telefonu 8 648 93398 ir mes Jums pateiksime individualų pasiūlymą dėl rėmimo partnerystės.

PRIVATIEMS ASMENIMS

Jei Jūs esate privatus asmuo ir norite prisidėti prie FK "Granitas" klubo veiklos pagal galiojančius šalies įstatymus Jūs galite skirti 2% Jūsų gaunamų pajamų mūsų klubo tikslams kaip paramą.

PATEIKIAME MŪSŲ KLUBO REKVIZITUS:

  • Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 302587574
  • Paramos gavėjo pavadinimas: Viešoji įstaiga fubolo klubas "Granitas"
  • Buveinės adresas: Džiaugsmo g. 20-1, Vilnius
  • Atsiskaitomosios sąskaitos numeris: LT212140030002397982

Galite paremti atskirą amžiaus grupę būtina tik nurodyti E3 Mokesčio dalies paskirtyje grupės trenerio vardo ir pavardės inicialus (pvz. grupės treneris Pavel Svirskij E3 laukalyje įrašome - PS GRUPĖ).

Paremti labai paprasta: atsisiųskite formą FR0512(3) su FK "Granito" rekvizitais. Įrašykite savo vardą, pavardę, asmens kodą, gyvenamąją vietą ir jūsų remiamos grupės trenerio vardo ir pavardės inicialus (pildymo instrukcija.pdf). Užpildę formą pateikite ją elektroniniu būdu per VMI deklaravimo sistemą arba į artimiausią VMI skyrių.

Su klubo auklėtinių tėvelių tarybos pritarimu, visos Jūsų dėka surinktos paramos lėšos bus naudojamos atitinkamos amžiaus grupės vaikų komandos išvykoms į varžybas: autobuso, kuro, vairuotojo kaštams apmokėti, turnyrų startinams mokesčiams sumokėti. Už surinktos paramos lėšų panaudojimą bus atsakingi atitinkamų amžiaus grupių treneriai.

Jūsų parama – tai dar daugiau galimybių mūsų klubo auklėtiniams siekiant sportinių aukštumų.