Nebūkite abejingi - paskirkite 2% GPM "Granito" futbolo klubui

2018-04-02
2procentai3

Paskirkite 2% GPM "Granito" futbolo klubui

Remiantis Lietuvos Respublikos Labdaros ir Paramos įstatymu, kiekvienas dirbantis asmuo, gali skirti 2% nuo sumokėto Gyventojų pajamų mokesčio (GPM) organizacijai, turinčiai teisę gauti tokią paramą. "Granito" futbolo klubas, kurio teisinis statusas yra viešoji įstaiga, patenka tarp organizacijų, galinčių gauti paramą šiuo būdu.

Tai finansinės pagalbos būdas, kuris yra itin paprastai įgyvendinamas ir visiškai nieko nekainuojantis paramą skiriančiam asmeniui. Labai prašome šiuos du procentus skirti mūsų futbolo klubui. Šie pinigai bus panaudoti futbolo klubo veiklos organizavimui, futbolo aikštės priežiūrai ir salių nuomai, įvairių pirmenybių ir varžybų startiniams mokesčiams sumokėti, taip pat kelionių į varžybas apmokėjimui bei inventoriaus įsigijimui (aprangos, kamuoliai ir t.t.)

Viskas, ką Jums reikia padaryti, norint paskirti 2% GPM, tai užpildyti FR0152(3) formą ir ją iki gegužės 2 d. raštu arba elektroniniu būdu pateikti Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI).

Prašymo formą ir jos pildymo taisykles. DUK rasite čia.

Informacija, reikalinga pildant formą:

Gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 302587574
Mokesčio dalies paskirtis: VšĮ Futbolo klubas "Granitas"

Galite paremti atskirą amžiaus grupę būtina tik nurodyti E3 Mokesčio dalies paskirtyje grupės trenerio vardo ir pavardės inicialus (pvz. grupės treneris Pavel Svirskij E3 laukalyje įrašome - PS GRUPĖ).

Paremti labai paprasta: atsisiųskite formą FR0512(3) su FK "Granito" rekvizitais. Įrašykite savo vardą, pavardę, asmens kodą, gyvenamąją vietą ir jūsų remiamos grupės trenerio vardo ir pavardės inicialus (pildymo instrukcija.pdf). Užpildę formą pateikite ją elektroniniu būdu per VMI deklaravimo sistemą arba į artimiausią VMI skyrių.

Su klubo auklėtinių tėvelių tarybos pritarimu, visos Jūsų dėka surinktos paramos lėšos bus naudojamos atitinkamos amžiaus grupės vaikų komandos išvykoms į varžybas/turnyrus: autobuso, kuro, vairuotojo kaštams apmokėti, turnyrų startinams mokesčiams sumokėti. Už surinktos paramos lėšų panaudojimą bus atsakingi atitinkamų amžiaus grupių treneriai.

Būtume labai dėkingi, jeigu nuspręstumėte tapti mūsų futbolo klubo rėmėjais!

Komentarai