Tarptautinis turnyras Marijampolėje

2016-11-26
Tarptautinis turnyras Marijampoleje

Šių metų lapkričio 26 d. 2009 m. gimimo N. Sadovskio ir A. Seniučio auklėtiniai dalyvavo tarptautiniame vaikų futbolo turnyre Marijampolėje. 15 komandų (iš Lietuvos, Rusijos ir Lenkijos) buvo paskirstytos į 3 grupes po 5. Grupių etape mūsų komandai teko susitikti su FC Džiugas (Telšiai), Marijampolės FC (Marijampolė), FK Margiris (Vilnius) ir FK Wigry (Lenkija). Iškovojusi 3 pergales ir patyrusi vieną pralaimėjimą, mūsų komanda surinko 9 taškus. Turėdami geriausią praleistų (3) ir įmuštų įvarčių (15) santykį (+12), mūsų auklėtiniai užėmė pirmą vietą grupėje ir pateko į 3-jų komandų finalą.

Grupės rezultatai:

FK Granitas 7 - 0 Marijampolės FC
FK Granitas 0 - 1 FC Džiugas
FK Granitas 2 - 1 Wigry (Lenkija)
FK Granitas 6 - 1 FK Margiris

Grupių nugalėtojai: FK Granitas, FM Kauno Tauras ir FK Mažeikiai susitiko finale, išsiaiškinti, kas stipriausias šiame turnyre. Mažeikiai nugalėjo 3-0 Kauną, Kaunas 2-0 įveikė Granitiečius, o Granitas 2-0 iškovojo pergalę prieš Mažeikius. Taigi FK Mažeikiai: įvarčių santykis 3-2 (+1) I vieta, FK Granitas 2-2 (0) II vieta ir FM Kaunas Tauras 2-3 (-1) III vieta.

Finalinių rungtynių rezultatai:

FK Granitas 0 - 2 FM Kauno Tauras
FK Granitas 2 - 0 FK Mažeikiai

Rezultatyviausiais FK Granitas komandos žaidėjas Nedas Sinevičius, daugiausiai rezultyvių perdavimų atliko Nojus Ginaitis.