Tarptautinis vaikų futbolo turnyras BFA Cup 2016

2016-10-09
g11

Š. m. spalio 8-9 dienomis vyko tarptaunis BFA Cup 2016 vaikų futbolo turnyras, kuriame dalyvavo dvi 2009 m. gimimo FK Granitas komandos. Trenerių N. Sadovskio ir A. Seniučio įspudingai rungtyniavusi pirma komanda per 5 rungtynes pelnė net 33 įvarčius ir finale po baudinių serijos įveikė Minsko FK Dinamo vaikus.Verta pažymėti, kad FK Granitas antroji komanda irgi demonstravo gerą žaidimą, pasižymėjo puikiu kovingumu ir galutinėje rikiuotėje liko 4 vietoje.

FK Granitas 5-5 (4-3) FK Dinamo Minskas

Finale vyko labai atkakli kova iki paskutinės minutės. Pagrindinis rungtynių laikas pasibaigė rezultatu 5-5. Rungtynių eigoje komanda ir pirmavo, ir atsilikinėjo dviem įvarčiais,bet parodė charakterį ir išlygino rezultatą paskutinę rungtynių minutę. Baudinių serijoje sėkmė lydėjo mūsų komandą. Po 4 taikliu baudinių smūgiu Baltarusijos komanda buvo nugalėta 4-3.